Jump to content
Sign in to follow this  
eLk

[Prezentare] eLk

Recommended Posts

• Nume: Eduard Razvan
  • Vârstă: 23
  • Localitate / Județ: Targu Mures
  • O scurtă descriere despre tine: -
  • Care este ocupația ta: Student medicina
  • Interese: gym 
  • Cum ai aflat de HelpCS?: sunt fostul fondator si detinator al serverului dr.helpcs.ro , probabil cei care ati fost acum 4-5 ani pe comunitate va amintiti :)). Cei care isi amintesc ceva ceva - https://www.youtube.com/watch?v=UXdlCZQYYaQ -> poate video asta va aduce aminte :)). Iar de aflat , din cauza insomniei pe care o am ma uitam pe diverse comunitati apuse de ceva timp si mi-am amintit de acest domeniu si am zis sa il accesez si surpriza comunitatea e redeschisa :-?
  • Notă acordată comunității: 8/10 .. cam slabuta activitatea
  • Alte precizari?: -

Bun venit ! :D

Cam slăbuț cu activitatea, dar încet, încet ne ridicăm noi /:) , Am inceput de la 0 ... Înțelegi ce vreau sa spun ;))

Numai e nici cs 1.6 cum era in 2009 asa ca e normal sa fie activitatea asta in plus webhostul nu permite topicuri largi ca altfel se posta altfel.

18 hours ago, Rainq said:

Numai e nici cs 1.6 cum era in 2009 asa ca e normal sa fie activitatea asta in plus webhostul nu permite topicuri largi ca altfel se posta altfel.

Nu știu dacă ai fost anunțat dar sa remediat problema și acum se pot posta și topicuri mai mari. Dacă încă persită aceea eroare te rog să mă anunți. Mulțumesc !

• Like 1